CO ŘÍKAJÍ ZÁKAZNICE

CO ŘÍKAJÍ ZÁKAZNICE

CO ŘÍKAJÍ ZÁKAZNICE

Salon Klarisi jsem vyhledala díky kosmetice Diego Dalla Palma, této vynikající kosmetice pro kvalitní ošetření pleti. Navíc jsem ale našla profesionální přístup k mé pleti v rukou paní Klary Trenzové. Velmi se na každou návštěvu těším, čeká mě vždy velmi milá a usměvavá Klára, ve svém čistém a teplém prostředí salonu. Upřednostnila bych určitě velmi decentní přístup ke každé z nás. Odjíždím vždy nejen krásná na pohled ale i pozitivně naladěna a krásná na duši. Již nyní se těším na další návštěvu.

Kateřina Pecková, 42 let - stavební architekt, Jihlava 

Kosmetické studio paní Kláry navštěvuji již čtvrtým rokem. Na ošetření chodím velice ráda, protože si zde vždy odpočinu a zrelaxuji se. S její prací, přístupem i pečlivostí jsem velice spokojena.

Dagmar Zvolánková, 50 let – zdravotní sestra, Brno

Kosmetický a vizážistický salon Klarisi je pro mě forma odpočinku a relaxace - odměna na kterou se těším. Příjemné vystupování, útulné prostředí, relaxační hudba. Měkoučká deka a na rukou výživná maska. Vůně a luxus svěřit se s plnou důvěrou Klárce. Nemuset nic rozhodovat a nechat o sebe pečovat. Nejpříjemnější je masáž obličeje a dekoltu. A nakonec odcházím krásně nalíčená, plná nových informací a užitečných rad nejen jak pečovat o svou pleť. Když chci, mluvíme, když nechci, mlčíme. Klárka to pozná a respektuje. Klarisi je Klárka Trenzová a ta je jen jedna. Šíří kolem sebe pohodu a ta je nakažlivá. Zkrátka se o sebe ráda hezky starám. 

Martina Franzová, 41 let - vedoucí účetní, Rosice

Kosmetický salon Klarisi, paní Trenzovou, jsem začala navštěvovat již před několika lety. Klára mi velmi pomohla v boji s mou problematickou aknózní pletí. Kvalita péče je na vysoké úrovni, nechybí zde profesionální přístup a příjemné jednání s individuálním přístupem. V salonu si vždy skvěle odpočinu a relaxuji při masáži obličeje a krční páteře. Paní Klára je člověk na svém místě, práce ji baví a to se samozřejmě projevuje v péči o její klientky/klienty. Opravdu velmi ráda se do salonu vracím. 

Martina Šuřáňová, 28let - asistentka, Brno  

Kosmetické studio Klarisi jsem poprvé navštívila na doporučení mé kamarádky před čtyřmi lety a od té doby jsem pravidelnou a velmi spokojenou zákaznicí. Krásné, čisté a moderně zařízené studio nabízí příjemnou a klidnou atmosféru. Paní Trenzová je velmi profesionální s perfektním individuálním přístupem ke klientce. Ráda se do studia vracím především proto, že si paní Klárka i po několika letech dokáže stále udržet svůj vysoký standard služeb.

Svatava Pintzkerová, 32 let - učitelka, Brno-Žabovřesky  

Do kosmetického salonu Klarisi v Brně jezdím již 4 rokem. Má pleť se za tu dobu velice zlepšila a říkají mi to i ostatní. Vždy si krásně odpočinu a odcházím s pocitem o několik let mladší. Klára mi poradila také vhodnou kosmetiku na doma a myslím, že i díky tomu mám méně vrásek.
Kdyby mi to čas dovolil, navštěvovala bych salon dvakrát do měsíce.

Vlasta Baďurová, 61 let – kuchařka, Vídeň  

Do salonu Klarisi jsem chodila pravidelně na kosmetické ošetření a vždy jsem byla velmi spokojená. Proto jsem také oslovila paní Trenzovou, majitelku Klarisi, aby mě slavnostně nalíčila na moji svatbu. Absolvovala jsem jednu zkušební schůzku v salonu, kde mě paní Trenzová nalíčila „na zkoušku“ a kde jsme spolu „sladily“ naše představy, jak by svatební líčení mělo vypadat. Ve svatební den jsem nemusela nikam jezdit, paní Trenzová přijela ke mně domů a nalíčila mě tak, jak to bylo domluveno a vyzkoušeno. Byla jsem velmi spokojená a salon Klarisi mohu vřele doporučit.

Petra Spurná, 37 let - mateřská dovolená, Brno-Žabovřesky