Co dělá s pletí každodenní práce u počítače?

Ženy které pracují v kanceláři, celý den se dívají do obrazovky počítače a svítí na ně z vrchu zářivky, pracují ve velmi nezdravém prostředí.
Pleť není okysličená a v tomto „udušeném“ prostředí prakticky nedýchá. Stává se unavenější, povadá a ztrácí přirozený tón.
Zvláště tahle skupina žen by měla pravidelně navštěvovat kosmetický salon a dopřát své pleti pravidelný detox.
Určitě jste si všimly, že když si dáte ráno make-up, odpoledne z něj skoro nic nezůstane. Večer vypadáte starší než ráno a objeví se další jemné vrásky.
Pitný režim a pobyt na čerstvém vzduchu je základ.
Každá žena by měl denně vypít alespoň 2 litry čisté vody nebo vody z citrónem (citrón má ve vodě antioxidační účinky na organismus a napomáhá k čištění pleti), v zimním období je velice vhodné pít vodu teplou a to zejména ráno. Výborné jsou také bylinkové čaje které zároveň působí na naši psychiku.
Zkuste sledovat stav Vaší pleti od chvíle, kdy začnete pravidelně pít! Poznáte to.
Čerstvý vzduch je důležitý stejně jako pitný režim, proto je potřeba být aktivní a dopřát si pohyb venku, který nás časově příliš neomezí (např, rychlá chůze, nordic walking, běh, či jízda na kole). Pobytem venku je pleť rychleji okysličená, což jde vidět především na barvě pleti a platí pravidlo – čím horší je venku počasí, tím lépe to působí na stav naší pleti.
Ošetření pleti doma by mělo přirozeně doplňovat péči ze salonu kvalitní profesionální kosmetikou. (Pravidelné čištění pleti 2x denně, 3x týdně ráno aplikaci masky, 2 kvalitní krémy na ráno a večer, sérum a krém okolo očí a rtů.
Pokud tohle své pleti začnete dopřávat, určitě to poznáte a nejenom Vy.